?

Log in

"Бандерштат" - правий український фест!..

Погодинна програма фестивалю “Бандерштат”

Journal Info

Name
"Бандерштат" - правий український фест!..
Website
Бандерштат

Погодинна програма фестивалю “Бандерштат”

Previous Entry Share Next Entry

Субота, 7 липня

Виставка УПА – 10.00 – 18.00

Патріотичне татуювання – 11.00 – 18.00

Патріотичний боді-арт – 11.00 – 18.00

Ярмарок української етнічної продукції та ремесел – 11.00 – 20.00

Показові виступи та майстер-класи з бойового гопака – 12.00 – 16.00

Змаги з рукопашу, силові ігри, лазертаг, пейнтбол 12.00 – 17.00

Польоти на дельтаплані – 12.00 – 20.00

Гутірка із заступником голови Світового конгресу українців Стефаном Романівим 14.00 – 15.00

Гутірка з відомим українським журналістом та громадським активістом Остапом Кривдиком на тему «Як створити опозиційну молодіжну спільноту» – 15.00 – 16.00

Гутірка з лідером гурту «Тартак» Сашком Положинським на тему «Сучасна музика в Україні: виклики та перспективи» – 16.00 – 17.00

Гутірка з відомою українською, незалежною, правою журналісткою Оленою Білозерською на тему «Проблеми правої журналістики при не-правому режимі» 17.00 – 18.00

Турнір кращого стрільця з пневматичної зброї – 15.00 – 17.00

Літературна сцена – 16.00 – 18.00

Володимир Вакуленко (Львів)

Ірина Новіцька (Дементьєва) (Львів)

Вікторія Литвак (Лесин кадуб, Луцьк)

Оксана Гундер (Лесин кадуб, Луцьк)

Еліна Форманюк (Лесин кадуб, Луцьк)

Марина Ковальчук (Лесин кадуб, Луцьк)

Марійка Марченкова (Лесин кадуб, Луцьк)

Лесик Панасюк (Житомир)

Оксана Гаджій (Житомир)

Юля Смаль (Луцьк)

Йосип Струцюк ( Луцьк)

Концертна програма – 18.00 – 01.00

Володимир Пастушок (Березне) 18.00 – 18.15

Кет (Київ) 18.15 – 18.30

«Власне Кажучи» (Львів) 18.30 – 19.00

«Широкий Лан» (Калуш) 19.00 – 19.30

«Спалені Вітрила» (Рівне) 19.30 – 20.00

«Серцевий Напад» (Луцьк-Чернівці) 20.00 -20.30

«Мій батько п’є» (Рівне) 20.30 – 21.00

«ЗЛАМ» (Київ) 21.00 – 21.30

«Етно XL» (Рівне) 21.30 – 22.20

СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ «Vinsent» (Білорусь) 22.20 – 23.00

«Тінь Сонця» (Київ) 23.00 – 00.30

Нічний сеанс повстанського кіно та фільмів про шкідливі звички від продакш-студії “Правда PRO» – 01.00 – 05.00

Нічна пісенна ватра – 01.00 – 05.00

Повстанський квест – 01.00 – 03.00

Неділя, 8 липня

Патріотичний велопробіг Луцьк-Рокині 10.00 – 11.00

Виставка УПА – 10.00 – 18.00

Ярмарок української етнічної продукції та ремесел – 11.00 – 20.00

Патріотичне татуювання – 11.00 – 18.00

Патріотичний боді-арт – 11.00 – 18.00

Показові виступи та майстер-класи з бойового гопака – 12.00 – 16.00

Змаги з рукопашу, силові ігри, лазертаг, пейнтбол – 12.00 – 17.00

Польоти на дельтаплані – 12.00 – 20.00

Гутірка з народним депутатом України, керівником мистецького об’єднання «Остання барикада» Олесем Донієм на тему «Сучасна політична ситуація в Україні в контексті захисту українських національних інтересів» 13.00 – 14.00

Гутірка з Богданом Логвиненком, автором інтернет-проектів «Сумно» та «Виделка» на тему «Соціальні мережі, мистецтво і боротьба» – 14.00 – 15.00

Зустріч та спілкування з ветеранами УПА – 14.00 – 16.00

Презентація патріотичного журналу «Правий Поступ» 15.00 – 16.00

Турнір кращого стрільця з пневматичної зброї – 15.00 – 17.00

Гутірка з відомим українським журналістом Вахтангом Кіпіані на тему «Становлення та розвиток націоналістичних організацій в Україні в кінці 80-х – на початку 90-х років ХХ ст.» – 16.00 – 17.00

Гутірка з отцем Юрієм Близнюком на тему духовності і сучасної молоді – 17.00 – 18.00

Літературна сцена – 16.00 – 18.00

Літературна гуртківка «Севама»

Ірина Загладько (Луцьк)

Олександр Шумілін (Луцьк)

Назар Незнаний (Львів)

Ігор Семенюк (Луцьк)

Ганна Луцюк (Лесин кадуб, Луцьк)

Олька Ляснюк (Лесин кадуб, Луцьк)

Концертна програма – 18.00 – 00.40

«Збіг Обставин» (Луцьк) 18.00 – 18.30

«Троя» (Київ) 18.30 – 19.00

«Палестина» (Рівне) 19.00 – 19.30

«Еффата» (Червоноград) 19.30 – 20.00

«Де Сенс» (Львів) 20.00 -20.30

«Фіолет» (Луцьк) 20.30 – 21.00

«King Size» (Луцьк) 21.00 – 21.30

«Безодня» (Хмельницький) 21.30 – 22.00

«Веремій» (Київ) 22.00 – 22.40

«Роллікс» (Херсон) 22.40 – 00.00

Нагородження переможців конкурсу серед луцьких школярів «Степан Бандера – герой України» – 19.00 (музична сцена)

Нічна пісенна ватра – 01.00 – 05.00

ВХІД НА ФЕСТИВАЛЬ ВІЛЬНИЙ!!!

Розроблено LiveJournal.com