?

Log in

No account? Create an account

"Бандерштат" - правий український фест!..

Стань волонтером Бандерштату!

Journal Info

Name
"Бандерштат" - правий український фест!..
Website
Бандерштат

Стань волонтером Бандерштату!

Previous Entry Share Next Entry
Якщо Ви бажаєте безпосередньо долучитися до реалізації фестивалю „Бандерштат-2010”, то можете стати волонтером заходу. Для забезпечення максимально ефективної організації фестивалю, оргкомітетом заходу планується набір волонтерського корпусу, котрий виконуватиме ряд технічних функцій.

До діяльності в ньому допускаються молоді люди віком від 16 років, що гарно володіють українською мовою, з адекватною поведінкою та розумінням своїх функцій та завдань. Кожен волонтер повинен виконувати, передбачені для нього завдання. В іншому випадку у нього буде відібрано бейдж волонтера. У вільний час волонтеру доступні всі дійства фестивалю. Приємним сюрпризом для молоді, яка зголоситься допомагати фесту буде спеціально розроблена футболка Бандерштату, колір якої буде визначати напрямок роботи волонтера на фестивалі.

Волонтаріат складатиметься з 5-ти груп:

1. Група охорони;
2. група технічної допомоги;
3. група по очищенню території „Бандерштату” по закінченню кожного фестивального дня та фестивалю загалом;
4. група по супроводженню команд-учасників по маршрутах їх перебування у місті Луцьку;
5. група по реєстрації учасників та представників ЗМІ.

Усі бажаючі звертайтесь до відповідального по роботі з волонтерами Павла Данильчука (тел.: 0971050572, 0936237319 e-mail: pavlo.danylchuk@gmail.com, ICQ: 196-254-017). Очікуємо на Вашу активність та бажання допомогти!

Розроблено LiveJournal.com