?

Log in

No account? Create an account

bander_fest's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
"Бандерштат" - правий український фест!..
Location:
External Services:
…Синьоока Волинь, повстанський край, земля українських героїв споконвіку була символом нескореності українського народу! В її предковічних лісах кувалася українська незалежність та національна свобода, виростали цілі покоління нескорених бійців, пам*ять про яких і досі несе в собі кожен український патріот. Саме на цих славних землях і народилася ідея проведення Всеукраїнського фестивалю української альтернативної музики „Бандерштат”, культурно-мистецького заходу, цілком і повністю насиченого патріотичним змістом та настроями…

…Сучасна українська культура, котра перебуває на світовому роздоріжжі між культурою східною та західною отримала перед собою чимало серйозних викликів, які загрожують українському народові втратою своєї національної ідентичності. Втрата національних цінностей, деградація національної свідомості, примітивізація культури вже зараз змушує задуматися свідому українську молодь про потребу в цілеспрямованій діяльності спрямованій на захист всього, що є рідним – УКРАЇНСЬКИМ – як за змістом, так і поверхово.

Сучасна українська молодь, яка не знає національних героїв, не шанує історії та живе поза національними інтересами української нації, втрачає культурну тяглість і національну ідентичність. Зневіра у завтрашньому дні та відсутність мінімального патріотизму в масах роблять українські перспективи не вельми світлими.

Сучасна українська музика, яка перестає втрачати національний колорит, падає під навалою західних стандартів та попсових російських шаблонів, які не несуть в собі жодного життєстверджуючого, патріотичного змісту.

Наразі свідома українська молодь стоїть перед вибором – вести боротьбу за ВСЕ РІДНЕ, або віддатися глобалізаційній стихії, забуваючи про своє етнічне походження, ментальність, національні цінності та інтереси.

Змушені вибирати перший варіант як єдиноможливий, адже питання незалежності української держави, свободи української нації та самобутності рідної культури, для кожного українця завжди стоятимуть на першому місці. Патріотичне виховання молоді, як передумова виховання освіченої української нації, передбачає використання всіх можливих засобів та прийомів.
Протягом усіх століть української історії український народ славився своєю пісенно творчістю та мелодійністю української мови, про яку знав весь світ. Музика завжди була дієвим засобом впливу і виховання, і у випадку коли вона несла в собі патріотичний сенс, виховувала справжніх українців, відданих синів і дочок України.

Саме тому в 2007 році, ініціативна молодь Волині вирішила започаткувати проведення Всеукраїнського фестивалю української альтернативної музики „Бандерштат-2007”.

Цьогоріч фестиваль проводитиметься вже вдруге, на якому передбачається виступ багатьох українських гуртів та проведення майстер класів різного спрямування, котрі пропагуватимуть проукраїнський стиль мислення, українську мову, культуру, життєву активність тощо.

Фестиваль Бандерштат

Фестиваль ставить на меті:

піднесення української національної ідеї серед молоді та творчих колективів;
пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя;
увіковічення образу Степана Бандери як національного символу;
допомога обдарованій молоді;
утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання;
пропаганда української мови, культури, цінностей та рідної музики.

Social capital

  • less than 10

Statistics